СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА НАПОРУ НАСОСУ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Метою даної роботи є синтез регулятора напору системи стабілізації напору в диктуючій точці водогону. Такі системи находять широке застосування на практиці з метою енергозбереження. Проте, питання правильності вибору типу та параметрів регулятора залишається все ще недостатньо вивченим.

Математична модель насосу має вигляд, де m – маса води в трубопроводі; - густина води; Q – витрати; S- площа поперечного перерізу труби; H- напір; Hге – висота підйому води в трубопроводі; a – гідравлічний опір мережі; ф a – гідравлічний опір насосу; n i – коефіцієнт передачі; д – швидкість двигуна; н – номінальна швидкість насосу; Нон – напір при нульових витратах; g- прискорення вільного падіння. Після математичних перетворень отримуємо рівняння динаміки напору насосу.

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА НАПОРУ НАСОСУ ВОДОПОСТАЧАННЯ Румик В.А., студентка, Кіселичник О.І., к.т.н., доцент(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.