Наявність енергетичної кризи та обмеженість мінеральних і інших ресурсів обумовлює сучасні тенденції розвитку та експлуатації електроприводів та енергетичних установок – саме тому в наш час є актуальною задача економного використання електроенергії та енергозбереження в електротехнічній галузі.
Метою даної роботи є ознайомлення з конструктивними особливостями роботи вентиляторних та компресорних установок електромеханічних систем кондиціонування, вентиляції (нагнітального та витяжного типу), вітрогенераторних установок, вивчення принципу їх роботи та дослідження енергетичних характеристик.

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ВЕНТИЛЯТОРНОЇ УСТАНОВКИ Бондаренко М.М. доц., Бронцевич Р.С. студ.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.