Наявність енергетичної кризи та обмеженість мінеральних і інших ресурсів обумовлює сучасні тенденції розвитку та експлуатації електроприводів та енергетичних установок – саме тому в наш час є актуальною задача економного використання електроенергії та енергозбереження в електротехнічній галузі.
Метою даної роботи є ознайомлення з конструктивними особливостями роботи вентиляторних та компресорних установок електромеханічних систем кондиціонування, вентиляції (нагнітального та витяжного типу), вітрогенераторних установок, вивчення принципу їх роботи та дослідження енергетичних характеристик.

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ВЕНТИЛЯТОРНОЇ УСТАНОВКИ Бондаренко М.М. доц., Бронцевич Р.С. студ.(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.