РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ВЕНТИЛЯТОРНОЇ УСТАНОВКИ Бондаренко М.М. доц., Бронцевич Р.С. студ.

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ВЕНТИЛЯТОРНОЇ УСТАНОВКИ

Наявність енергетичної кризи та обмеженість мінеральних і інших ресурсів обумовлює сучасні тенденції розвитку та експлуатації електроприводів та енергетичних установок – саме тому в наш час є актуальною задача економного використання електроенергії та енергозбереження в електротехнічній галузі.

Метою даної роботи є ознайомлення з конструктивними особливостями роботи вентиляторних та компресорних установок електромеханічних систем кондиціонування, вентиляції (нагнітального та витяжного типу), вітрогенераторних установок, вивчення принципу їх роботи та дослідження енергетичних характеристик.

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ВЕНТИЛЯ-ТОРНОЇ УСТАНОВКИ Бондаренко М.М. доц., Бронцевич Р.С. студ.(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.