ОПТИМАЛЬНА СИСТЕМА СТАБІЛІЗАЦІЇ СТРУМУ ДУГОВОЇ СТАЛЕПЛАВИЛЬНОЇ ПЕЧІ Кудін В.Ф., д.т.н., професор; Худенко В.В., магістр.

ОПТИМАЛЬНА СИСТЕМА СТАБІЛІЗАЦІЇ СТРУМУ ДУГОВОЇ СТАЛЕПЛАВИЛЬНОЇ ПЕЧІ

Розглянута задача синтезу оптимального регулятора для стабілізації струму дугової сталеплавильної печі (в подальшому ДСП).

ДСП являються агрегатами для отримання різних видів сплавів і сталей за допомогою електричної дуги, що робить виробництво сталі більш економічно і екологічно вигіднішим ніж доменна плавка металу. ДСП складається з потужного трьохфазного понижуючого високовольтного трансформатору, короткої мережі, електроприводу переміщення електродів, каретки, електродів, ванни в яку загружається шихта і в подальшому плавиться метал.

Задачею електроприводу переміщення електродів є переміщення електродів закріплених на каретці вгору вниз, тим самим забезпечуючи загорання дуги між електродом і шихтою і регулювання довжини дуги, що обернено пропорційна її силі струму.

ОПТИМАЛЬНА СИСТЕМА СТАБІЛІЗАЦІЇ СТРУМУ ДУГОВОЇ СТАЛЕПЛАВИЛЬНОЇ ПЕЧІ Кудін В.Ф., д.т.н., професор; Худенко В.В., магістр (pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

100 років ФЕА !

В 2018 році нашому факультетові виконалося 100 років. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою.