факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ОПТИМАЛЬНА СИСТЕМА СТАБІЛІЗАЦІЇ СТРУМУ ДУГОВОЇ СТАЛЕПЛАВИЛЬНОЇ ПЕЧІ Кудін В.Ф., д.т.н., професор; Худенко В.В., магістр.

ОПТИМАЛЬНА СИСТЕМА СТАБІЛІЗАЦІЇ СТРУМУ ДУГОВОЇ СТАЛЕПЛАВИЛЬНОЇ ПЕЧІ

ОПТИМАЛЬНА СИСТЕМА СТАБІЛІЗАЦІЇ СТРУМУ ДУГОВОЇ СТАЛЕПЛАВИЛЬНОЇ ПЕЧІ Кудін В.Ф., д.т.н., професор; Худенко В.В., магістр

Розглянута задача синтезу оптимального регулятора для стабілізації струму дугової сталеплавильної печі (в подальшому ДСП).

ДСП являються агрегатами для отримання різних видів сплавів і сталей за допомогою електричної дуги, що робить виробництво сталі більш економічно і екологічно вигіднішим ніж доменна плавка металу. ДСП складається з потужного трьохфазного понижуючого високовольтного трансформатору, короткої мережі, електроприводу переміщення електродів, каретки, електродів, ванни в яку загружається шихта і в подальшому плавиться метал.

Задачею електроприводу переміщення електродів є переміщення електродів закріплених на каретці вгору вниз, тим самим забезпечуючи загорання дуги між електродом і шихтою і регулювання довжини дуги, що обернено пропорційна її силі струму.

ОПТИМАЛЬНА СИСТЕМА СТАБІЛІЗАЦІЇ СТРУМУ ДУГОВОЇ СТАЛЕПЛАВИЛЬНОЇ ПЕЧІ Кудін В.Ф., д.т.н., професор; Худенко В.В., магістр (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери