ТРАВОЛАТОР З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ Теряєв В.І., к.т.н., доц., Михайлов М.В., магістрант

ТРАВОЛАТОР З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

Траволатор (рухомий тротуар) являє собою безступінчасту доріжку із замкненим полотном, призначену для переміщення пасажирів і вантажів (багажу) між двома пунктами, розташованими на одному або різних рівнях. Траволатори встановлюються в місцях великого трафіку людей, допомагаючи уникнути скупчення, суєти і тисняви. Сфери застосування траволаторів: вокзали, аеропорти, пересадочні станції метрополітену, спортивні і оздоровчі центри, лікарні, торгівельно-розважальні комплекси, музеї, виставочні зали і т.д.

ТРАВОЛАТОР З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРО-ПРИВОДОМ Теряєв В.І., к.т.н., доц., Михайлов М.В., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.