ТРАВОЛАТОР З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ Теряєв В.І., к.т.н., доц., Михайлов М.В., магістрант

ТРАВОЛАТОР З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

Траволатор (рухомий тротуар) являє собою безступінчасту доріжку із замкненим полотном, призначену для переміщення пасажирів і вантажів (багажу) між двома пунктами, розташованими на одному або різних рівнях. Траволатори встановлюються в місцях великого трафіку людей, допомагаючи уникнути скупчення, суєти і тисняви. Сфери застосування траволаторів: вокзали, аеропорти, пересадочні станції метрополітену, спортивні і оздоровчі центри, лікарні, торгівельно-розважальні комплекси, музеї, виставочні зали і т.д.

ТРАВОЛАТОР З ЛІНІЙНИМ ЕЛЕКТРО-ПРИВОДОМ Теряєв В.І., к.т.н., доц., Михайлов М.В., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.