КОНЦЕПЦІЯ СТВОРЕННЯ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ АСИНХРОННИХ ГЕНЕРАТОРІВ З САМОЗБУДЖЕННЯМ Пушкар М.В., асистент, Савич О.Ю., магістрантка, Кіселичник О.І., к.т.н., доцент.

Асинхронні генератори з самозбудженням знаходять широке застосування в системах автономного електропостачання. Основною їх перевагою є відсутність потреби додаткового джерела живлення для створення збудження, надійність, простота та відносно невисока вартість. Одним з недоліків – обмежений діапазон швидкості, при якій підтримується збудження, та залежність генерованої частоти та амплітуди напруги від навантаження.

Оскільки стійкі робочі режими генератора виникають в зоні насичення його магнітного кола, то ККД генератора є невисоким, струми навіть на холостому ходу – значними, що призводить до суттєвого нагрівання генератора.

КОНЦЕПЦІЯ СТВОРЕННЯ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ АСИНХРОННИХ ГЕНЕРАТОРІВ З САМОЗБУДЖЕННЯМ Пушкар М.В., асистент, Савич О.Ю., магістрантка, Кіселичник О.І., к.т.н., доцент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.