КОНЦЕПЦІЯ СТВОРЕННЯ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ АСИНХРОННИХ ГЕНЕРАТОРІВ З САМОЗБУДЖЕННЯМ Пушкар М.В., асистент, Савич О.Ю., магістрантка, Кіселичник О.І., к.т.н., доцент.

Асинхронні генератори з самозбудженням знаходять широке застосування в системах автономного електропостачання. Основною їх перевагою є відсутність потреби додаткового джерела живлення для створення збудження, надійність, простота та відносно невисока вартість. Одним з недоліків – обмежений діапазон швидкості, при якій підтримується збудження, та залежність генерованої частоти та амплітуди напруги від навантаження.

Оскільки стійкі робочі режими генератора виникають в зоні насичення його магнітного кола, то ККД генератора є невисоким, струми навіть на холостому ходу – значними, що призводить до суттєвого нагрівання генератора.

КОНЦЕПЦІЯ СТВОРЕННЯ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ АСИНХРОННИХ ГЕНЕРАТОРІВ З САМОЗБУДЖЕННЯМ Пушкар М.В., асистент, Савич О.Ю., магістрантка, Кіселичник О.І., к.т.н., доцент (pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення