Нові алгоритми керування, які розробляються в рамках виконання кваліфікаційних робіт, перевіряються, як правило, лише методом математичного моделювання на ЕОМ. Однак при цьому не враховуються вплив ефектів немодельованої динаміки, що виникають внаслідок наявності квантування за часом і рівнем при цифровій реалізації алгоритмів керування, неідеальностей перетворювача, шумів у вимірюваних сигналах, тобто факторів які можуть призводити до суттєвого погіршення показників якості керування, або навіть до втрати стійкості.

РОЗРОБКА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СХЕМИ ЛАБОРАТОРНОГО CТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ ДВИГУНІВ ЗМІННОГО СТРУМУ Ковбаса С.М., к.т.н.; Воронко А.Б., Приступа Д.Л., магістранти (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.