Нові алгоритми керування, які розробляються в рамках виконання кваліфікаційних робіт, перевіряються, як правило, лише методом математичного моделювання на ЕОМ. Однак при цьому не враховуються вплив ефектів немодельованої динаміки, що виникають внаслідок наявності квантування за часом і рівнем при цифровій реалізації алгоритмів керування, неідеальностей перетворювача, шумів у вимірюваних сигналах, тобто факторів які можуть призводити до суттєвого погіршення показників якості керування, або навіть до втрати стійкості.

РОЗРОБКА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СХЕМИ ЛАБОРАТОРНОГО CТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ ДВИГУНІВ ЗМІННОГО СТРУМУ Ковбаса С.М., к.т.н.; Воронко А.Б., Приступа Д.Л., магістранти (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.