РОЗРАХУНОК ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА ЕЛЕКТРОПРИВОДА ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ “SEGWAY” Островерхов М.Я., к.т.н., доц.; Андрейчук Д.І., студент

РОЗРАХУНОК ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА ЕЛЕКТРОПРИВОДА ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ “SEGWAY”

Транспортна проблема є однією з найсерйозніших проблем сучасних міст. Транспортні шляхи перевантажені та майже вичерпали свою пропускну спроможність. Власним автомобілем вже не завжди можна швидко дістатись пункту призначення. Саме тому розробка компактних, екологічно чистих, маневрених та пристосованих до міських умов засобів пересування на основі електропривода типу “Segway” є актуальною темою.

РОЗРАХУНОК ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ “SEGWAY” Островерхов М.Я., к.т.н., доц.; Андрейчук Д.І., студент(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.