РОЗРАХУНОК ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА ЕЛЕКТРОПРИВОДА ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ “SEGWAY” Островерхов М.Я., к.т.н., доц.; Андрейчук Д.І., студент

РОЗРАХУНОК ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА ЕЛЕКТРОПРИВОДА ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ “SEGWAY”

Транспортна проблема є однією з найсерйозніших проблем сучасних міст. Транспортні шляхи перевантажені та майже вичерпали свою пропускну спроможність. Власним автомобілем вже не завжди можна швидко дістатись пункту призначення. Саме тому розробка компактних, екологічно чистих, маневрених та пристосованих до міських умов засобів пересування на основі електропривода типу “Segway” є актуальною темою.

РОЗРАХУНОК ПОТУЖНОСТІ ДВИГУНА ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ “SEGWAY” Островерхов М.Я., к.т.н., доц.; Андрейчук Д.І., студент(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.