ЛОГІЧНИЙ СИНТЕЗ ЗАКОНУ КЕРУВАННЯ ІНВЕРТОРОМ БЕЗКОЛЕКТОРНОГО ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Попович М.Г., професор, Гайдамака О.Г., магістрант

Новітні безколекторні двигуни постійного струму забезпечують високі техніко-економічні характеристики. Серед основних переваг такі: відсутність обертових контактів та перемикаючих контактів взагалі; мають високий ККД – 80-95 % та великий ресурс механічної частини; можуть працювати з великими імпульсними навантаженнями.

Актуальність теми обґрунтовується тим, що формалізований підхід до синтезу закону керування інвертором безколекторного двигуна на основі карт Карно дозволяє зменшити необхідний об’єм пам’яті контролера.

ЛОГІЧНИЙ СИНТЕЗ ЗАКОНУ КЕРУВАННЯ ІНВЕРТОРОМ БЕЗ-КОЛЕКТОРНОГО ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Попович М.Г., професор, Гайдамака О.Г., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.