Сучасний електропривод є одним з найбільш інтегрованих напрямків знань, що базуються на широкому спектрі дисциплін: електричні машини, перетворювачі напруги та струму, силові напівпровідникові прилади, комп‘ютерне моделювання, аналогова та цифрова електроніка, теорія керування, мікрокомп‘ютерні DSP та ASIC системи.

Саме мікрокомп‘ютерні системи, що містять DSP (Digital Signal Processor (англ.) – цифровий сигнальний процесор) та ASIC (Application-Specific Integrated Circuit (англ.) – спеціалізована інтегральна мікросхема), являються тією зв‘язуючою ланкою, що об‘єднує всі названі дисципліни

ЛАБОРАТОРНИЙ ПРАКТИКУМ ПО ВИКОРИСТАННЮ ЦИФРОВИХ СИГНАЛЬНИХ ПРОЦЕСОРІВ В ЕЛЕКТРОПРИВОДІ: ІДЕЯ РОЗРОБКИ Пересада С.М. д.т.н., проф.; Макарчук О.М., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.