Сучасний електропривод є одним з найбільш інтегрованих напрямків знань, що базуються на широкому спектрі дисциплін: електричні машини, перетворювачі напруги та струму, силові напівпровідникові прилади, комп‘ютерне моделювання, аналогова та цифрова електроніка, теорія керування, мікрокомп‘ютерні DSP та ASIC системи.

Саме мікрокомп‘ютерні системи, що містять DSP (Digital Signal Processor (англ.) – цифровий сигнальний процесор) та ASIC (Application-Specific Integrated Circuit (англ.) – спеціалізована інтегральна мікросхема), являються тією зв‘язуючою ланкою, що об‘єднує всі названі дисципліни

ЛАБОРАТОРНИЙ ПРАКТИКУМ ПО ВИКОРИСТАННЮ ЦИФРОВИХ СИГНАЛЬНИХ ПРОЦЕСОРІВ В ЕЛЕКТРОПРИВОДІ: ІДЕЯ РОЗРОБКИ Пересада С.М. д.т.н., проф.; Макарчук О.М., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.