ІНВАРІАНТНЕ СУБОПТИМАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ КУТОВИМ РУХОМ НЕСТІЙКОГО КЕРОВАНОГО ОБ’ЄКТУ

В багатьох публікаціях відомих вчених та дослідників з теорії керування ставиться задача синтезу регуляторів для нелінійних систем керування нестійкими об’єктами. Проте, рішенню цих задач за допомогою математичного апарату аналітичного конструювання регуляторів присвячено набагато менше робіт. Це пов’язано зі значним ускладненням апарату синтезу для систем високого порядку.

Мета досліджень. В даній роботі ставиться задача пошуку оптимального закону керування в кутовій системі стабілізації літального апарату за допомогою сполучення методу динамічного програмування Беллмана та методу інваріантного занурення.

ІНВАРІАНТНЕ СУБОПТИМАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ КУТОВИМ РУХОМ НЕСТІЙКОГО КЕРОВАНОГО ОБ’ЄКТУ Кудін В.Ф., проф.; Нікітенко О.В., магістрант(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.