ІНВАРІАНТНЕ СУБОПТИМАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ КУТОВИМ РУХОМ НЕСТІЙКОГО КЕРОВАНОГО ОБ’ЄКТУ

В багатьох публікаціях відомих вчених та дослідників з теорії керування ставиться задача синтезу регуляторів для нелінійних систем керування нестійкими об’єктами. Проте, рішенню цих задач за допомогою математичного апарату аналітичного конструювання регуляторів присвячено набагато менше робіт. Це пов’язано зі значним ускладненням апарату синтезу для систем високого порядку.

Мета досліджень. В даній роботі ставиться задача пошуку оптимального закону керування в кутовій системі стабілізації літального апарату за допомогою сполучення методу динамічного програмування Беллмана та методу інваріантного занурення.

ІНВАРІАНТНЕ СУБОПТИМАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ КУТОВИМ РУХОМ НЕСТІЙКОГО КЕРОВАНОГО ОБ’ЄКТУ Кудін В.Ф., проф.; Нікітенко О.В., магістрант(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.