ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ МОДУЛЯ GPRS

Під диспетчеризацією мається на увазі організація системи керування і збору даних (телеметрії), що дозволяє підвищити керованість об’єктів при зниженні трудовитрат.

Грамотна побудова системи диспетчеризації дозволяє зробити багато об’єктів необслуговуваними – вся необхідна інформація виводиться на віддалений диспетчерський пульт. При такій організації зникає необхідність в періодичних обходах об’єктів; замість постійного обслуговуючого персоналу досить мати одну-дві виїзні бригади, що працюють за оперативними командами диспетчера.

Оперативне здобуття інформації про роботу об’єктів і швидке реагування дозволяє звести до мінімуму час простою при аваріях.

Сучасні високотехнологічні електромеханічні системи вимагають якісного обслуговування і своєчасного ремонту. Також необхідно знати поточні параметри роботи системи, такі як швидкість, момент, струм холостого ходу та інші важливі електромеханічні характеристики для аналізу і оцінки стану системи в цілому.

ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ МОДУЛЯ GPRS Коваленко І.О., доцент, Гайдамака О.Г., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.