ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ МОДУЛЯ GPRS

Під диспетчеризацією мається на увазі організація системи керування і збору даних (телеметрії), що дозволяє підвищити керованість об’єктів при зниженні трудовитрат.

Грамотна побудова системи диспетчеризації дозволяє зробити багато об’єктів необслуговуваними – вся необхідна інформація виводиться на віддалений диспетчерський пульт. При такій організації зникає необхідність в періодичних обходах об’єктів; замість постійного обслуговуючого персоналу досить мати одну-дві виїзні бригади, що працюють за оперативними командами диспетчера.

Оперативне здобуття інформації про роботу об’єктів і швидке реагування дозволяє звести до мінімуму час простою при аваріях.

Сучасні високотехнологічні електромеханічні системи вимагають якісного обслуговування і своєчасного ремонту. Також необхідно знати поточні параметри роботи системи, такі як швидкість, момент, струм холостого ходу та інші важливі електромеханічні характеристики для аналізу і оцінки стану системи в цілому.

ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ МОДУЛЯ GPRS Коваленко І.О., доцент, Гайдамака О.Г., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.