СИСТЕМА АВТОМАТИЗОВАНОГО ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ

У зв’язку з переходом на болонську систему та впровадженням прогресивних методів навчання і контролю все більш широко застосовується тестування для контролю знань. Тести дозволяють об’єктивно оцінити рівень отриманих знань, зменшити затрати часу на проведення заходів оцінки знань і отримати результати оцінки знань, які придатні для ведення статистики та аналізу. З метою зменшення затрат часу на проведення тестування та обробку отриманих результатів створюються спеціалізовані програмні продукти, які перевіряють знання учасників. Більшість програмних продуктів розраховані на жорстку структуру тесту і призначені для тестування з одного предмету, тобто не є універсальними [1].

СИСТЕМА АВТОМАТИЗОВАНОГО ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ Король С.В., к.т.н., асистент, Неділько О.О., студент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.