СИСТЕМА АВТОМАТИЗОВАНОГО ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ

У зв’язку з переходом на болонську систему та впровадженням прогресивних методів навчання і контролю все більш широко застосовується тестування для контролю знань. Тести дозволяють об’єктивно оцінити рівень отриманих знань, зменшити затрати часу на проведення заходів оцінки знань і отримати результати оцінки знань, які придатні для ведення статистики та аналізу. З метою зменшення затрат часу на проведення тестування та обробку отриманих результатів створюються спеціалізовані програмні продукти, які перевіряють знання учасників. Більшість програмних продуктів розраховані на жорстку структуру тесту і призначені для тестування з одного предмету, тобто не є універсальними [1].

СИСТЕМА АВТОМАТИЗОВАНОГО ОЦІНЮВАННЯ ЗНАНЬ Король С.В., к.т.н., асистент, Неділько О.О., студент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.