АВТОНОМНИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД ВАЛІЗИ ВІЗКА

АВТОНОМНИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД ВАЛІЗИ ВІЗКА Островерхов М.Я., доц.; Гаврилюк С.І., Максимов Д.В., студенти

На сьогоднішній день, в еру високого розвитку транспорту (залізничного, авто, авіа), відстань для людини постійно зменшується разом із часом проведеним у дорозі… Але щоб дістатися до вокзалу чи аеропорту потрібно власноруч переносити особисті речі.

Останнім часом широкого розповсюдження набули валізи-візки на колесах. Тим не менше для їх переміщення доводиться витрачати не мало сил, зокрема, на підйомах.

АВТОНОМНИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД ВАЛІЗИ-ВІЗКА Островерхов М.Я., доц.; Гаврилюк С.І., Максимов Д.В., студенти ( pdf )

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.