АВТОНОМНИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД ВАЛІЗИ ВІЗКА

АВТОНОМНИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД ВАЛІЗИ ВІЗКА Островерхов М.Я., доц.; Гаврилюк С.І., Максимов Д.В., студенти

На сьогоднішній день, в еру високого розвитку транспорту (залізничного, авто, авіа), відстань для людини постійно зменшується разом із часом проведеним у дорозі… Але щоб дістатися до вокзалу чи аеропорту потрібно власноруч переносити особисті речі.

Останнім часом широкого розповсюдження набули валізи-візки на колесах. Тим не менше для їх переміщення доводиться витрачати не мало сил, зокрема, на підйомах.

АВТОНОМНИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД ВАЛІЗИ-ВІЗКА Островерхов М.Я., доц.; Гаврилюк С.І., Максимов Д.В., студенти ( pdf )

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.