РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СТІЙКОСТІ ЛІНІЙНИХ САК

Дане програмне забезпечення використовується для точного розрахунку лінійних САК різноманітними критеріями стійкості за допомогою ЕОМ та програмного пакету MATLAB. У програмі застосовуються такі критерії стійкості: Гурвіца, Михайлова, Найквіста, Найквіста в логарифмічній формі, D-розбиття та визначення стійкості за коренями характеристичного рівняння.

Алгебричний критерій Гурвіца полягає у побудові матриці Гурвіца та визначенні її визначників. Визначення стійкості за коренями характеристичного рівняння полягає у знаходженні коренів характеристичного рівняння та їх аналізу. Критерій Михайлова є досить зручним для аналізу лінійних САК, особливо високого порядку (n>4). Оцінка стійкості системи за даним критерієм виконується на основі годографа Михайлова.

РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СТІЙКОСТІ ЛІНІЙНИХ САК Бур’ян С.О., асистент; Макарчук О.М., студент(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.