РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СТІЙКОСТІ ЛІНІЙНИХ САК

Дане програмне забезпечення використовується для точного розрахунку лінійних САК різноманітними критеріями стійкості за допомогою ЕОМ та програмного пакету MATLAB. У програмі застосовуються такі критерії стійкості: Гурвіца, Михайлова, Найквіста, Найквіста в логарифмічній формі, D-розбиття та визначення стійкості за коренями характеристичного рівняння.

Алгебричний критерій Гурвіца полягає у побудові матриці Гурвіца та визначенні її визначників. Визначення стійкості за коренями характеристичного рівняння полягає у знаходженні коренів характеристичного рівняння та їх аналізу. Критерій Михайлова є досить зручним для аналізу лінійних САК, особливо високого порядку (n>4). Оцінка стійкості системи за даним критерієм виконується на основі годографа Михайлова.

РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ СТІЙКОСТІ ЛІНІЙНИХ САК Бур’ян С.О., асистент; Макарчук О.М., студент(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.