АДАПТИВНИЙ ДО НЕВІДОМОЇ МАСИ РОБОЧОГО ОРГАНУ АЛГОРИТМ КЕРУВАННЯ КУТОВИМ ПОЛОЖЕННЯМ ОДНОЛАНКОВОГО МАНІПУЛЯТОРА Ковбаса С.Н., к.т.н., доцент, Пєтухова Д.І., студентка

Зростаючі вимоги до точності роботи різноманітного технологічного обладнання вимагають розробки нових сучасних засобів керування координатами технологічних об’єктів, у тому числі адаптивних до невідомих заздалегідь параметрів. В даній роботі розглянуто алгоритм керування кутовим положенням одноланкового маніпулятора що працює у вертикальній площині, з адаптацією до невідомої маси робочого органу.

АДАПТИВНИЙ ДО НЕВІДОМОЇ МАСИ РОБОЧОГО ОРГАНУ АЛГО-РИТМ КЕРУВАННЯ КУТОВИМ ПОЛОЖЕННЯМ ОДНОЛАНКОВОГО МАНІПУЛЯТОРА Ковбаса С.Н., к.т.н., доцент, Пєтухова Д.І., студентка (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.