В нинішній час актуальним є питання використання вітроустановок для
виробництва електроенергії. Широко використовуються вітроустановки з
горизонтальною віссю вітроколеса.
Основною вимогою при виборі кута регулювання лопатів електроме-ханічної
системи вітроустановки є стійкість та швидкодія в перехідних процесах. При
цьому в якості вихідної координати, як звичайно, розглядається кутова швидкість
вітроколеса установки.

ОСОБЛИВОСТІ РЕГУЛЮВАННЯ КУТА УСТАНОВКИ ЛОПАТІВ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВІТРО- ЕНЕРГЕТИЧНОЇ УСТАНОВКИ Бондаренко М.М., доцент, ктн., Луців-Шумський О.Ю., студент(pdf)

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.