ОСОБЛИВОСТІ РЕГУЛЮВАННЯ КУТА УСТАНОВКИ ЛОПАТІВ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВІТРО- ЕНЕРГЕТИЧНОЇ УСТАНОВКИ Бондаренко М.М., доцент, ктн., Луців-Шумський О.Ю., студент

ОСОБЛИВОСТІ РЕГУЛЮВАННЯ КУТА УСТАНОВКИ ЛОПАТІВ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВІТРОЕНЕРГЕТИЧНОЇ УСТАНОВКИ Бондаренко М.М., доцент, ктн., Луців-Шумський О.Ю., студент

В нинішній час актуальним є питання використання вітроустановок для виробництва електроенергії. Широко використовуються вітроустановки з горизонтальною віссю вітроколеса.

Основною вимогою при виборі кута регулювання лопатів електромеханічної системи вітроустановки є стійкість та швидкодія в перехідних процесах. При цьому в якості вихідної координати, як звичайно, розглядається кутова швидкість вітроколеса установки.

ОСОБЛИВОСТІ РЕГУЛЮВАННЯ КУТУ УСТАНОВКИ ЛОПАТІВ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВІТРО- ЕНЕРГЕТИЧНОЇ УСТАНОВКИ Бондаренко М.М., доцент, ктн., Луців-Шумський О.Ю., студент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.