Конференція IEPS’18

Конференція IEPS

З 10 по 14 вересня 2018 р. у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулась міжнародна конференція IEPS «IEEE 3rd International Conference on Intelligent Energy and Power Systems».

На пленарному засіданні з доповіддю “Energy Efficient Speed Control of Interior Permanent Magnet Synchronous Motor“ виступила професор нашої кафедри д.т.н. Толочко О. І. Доповідь присвячена проблемі енергоефективного керуванню явнополюсними синхронними двигунами з постійними магнітами (СДПМ), які набувають все більшого застосування у промисловості взагалі, та в системах приводу електричними транспортними засобами зокрема. Завдяки прекрасним масогабаритним показникам, можливості застосування оптимальних стратегій керування, широкому діапазону регулювання швидкості, простоті охолодження та ін. У своїй доповіді проф. Толочко О. І. запропоновувала нову структурну схему системи тризонного керування швидкістю СДПМ, яка відрізняється досить простими засобами автоматичного перемикання оптимальних стратегій керування із забезпеченням обмеження струмів і напруг статора.

Конференція IEPS з викладачами АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського Толочко О. І. Зайченко Ю. М.

Д.т.н. проф. Толочко О. І. під час виступу на конференції в електричному корпусі Харківського політехнічного інституту

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.