Конференція IEPS’18

Конференція IEPS

З 10 по 14 вересня 2018 р. у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулась міжнародна конференція IEPS «IEEE 3rd International Conference on Intelligent Energy and Power Systems».

На пленарному засіданні з доповіддю “Energy Efficient Speed Control of Interior Permanent Magnet Synchronous Motor“ виступила професор нашої кафедри д.т.н. Толочко О. І. Доповідь присвячена проблемі енергоефективного керуванню явнополюсними синхронними двигунами з постійними магнітами (СДПМ), які набувають все більшого застосування у промисловості взагалі, та в системах приводу електричними транспортними засобами зокрема. Завдяки прекрасним масогабаритним показникам, можливості застосування оптимальних стратегій керування, широкому діапазону регулювання швидкості, простоті охолодження та ін. У своїй доповіді проф. Толочко О. І. запропоновувала нову структурну схему системи тризонного керування швидкістю СДПМ, яка відрізняється досить простими засобами автоматичного перемикання оптимальних стратегій керування із забезпеченням обмеження струмів і напруг статора.

Конференція IEPS з викладачами АЕМС-ЕП КПІ ім. І. Сікорського Толочко О. І. Зайченко Ю. М.

Д.т.н. проф. Толочко О. І. під час виступу на конференції в електричному корпусі Харківського політехнічного інституту

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.