Олімпіада з безпеки життєдіяльності16

Олімпіада з безпеки життєдіяльності 2016

Олімпіада з безпеки життєдіяльності 2016 року пройшла добре. Вітаємо переможця конкурсу “XV Всеукраїнської студентської олімпіада з безпеки життєдіяльності “.

19-23 квітня в Національному університеті водного господарства і природокористування (м. Рівне) відбулася XV Всеукраїнська студентська олімпіада з безпеки життєдіяльності. В олімпіаді взяли участь 95 учасників з  39 вищих навчальних закладів зі всієї України.

Нашу кафедру на даному заході представляли студенти: Гайдаш Андрій і Киричко Максим – представники групи ЕП-31 (3 курс).

Олімпіада з безпеки життєдіяльності Киричко Максим кафедра АЕМС-ЕП

Олімпіада проводилася в шости категоріях, в залежності від типу вищих навчальних закладів, що були представлені. Команда НТУУ «КПІ» потрапила до третьої категорії – технічні ВНЗ непрофільного напряму, де змагалися з представниками НТУ «ХПІ», ЗНТУ, ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка, ВНТУ. Серед студентів даної категорії I місце посів студент НТУУ «КПІ» Киричко Максим з кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу (АЕМС-ЕП), ФЕА.

Олімпіада з безпеки життєдіяльності переможці та стерва

Додатково для учасників олімпіади була проведена екскурсія до Хмельницької АЕС і влаштований показ спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, обладнання аварійних машин «Рівнегазу» та «Рівнеобленерго», реанімаційного автомобіля (реанімобіля) обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, автомобілів групи піротехнічних робіт, пожежної допомоги, пересувної хіміко-радіологічної лабораторії, засобів індивідуального захисту, пристроїв для пошуку і знешкодження боєприпасів, зразків боєприпасів, вибухових пристроїв, спецодягу. Незрозуміло, чому такі “виставки спецтехніки” не проводять для всіх студентів ВНЗ – це було би корисно кожному.

Олімпіада з безпеки життєдіяльності

Більше фото можна знайти на офіційній сторінці НУВГП у Facebook.

Також Киричко Максим був відзначений стипендією ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

100 років ФЕА!

В цьому році виконується 100 років ФЕА. Вітаємо викладачів, випускників та студентів з цією визначною датою. Всі хто бажає внести вклад, відтворити історію факультету, запрошуємо надсилати пропозиції на почтову адресу svkorol ON ukr.net.