Безпека життєдіяльності

Вітаємо переможця XV Всеукраїнської студентської олімпіади з безпеки життєдіяльності.

19-23 квітня в Національному університеті водного господарства і природокористування (м. Рівне) відбулася XV Всеукраїнська студентська олімпіада з безпеки життєдіяльності. В олімпіаді взяли участь 95 учасників з  39 вищих навчальних закладів України.

Нашу кафедру на даному заході представляли студенти: Гайдаш Андрій і Киричко Максим з групи ЕП-31.

Олімпіада проводилася в шістьох категоріях, в залежності від типу вищих навчальних закладів, що були представлені. Команда НТУУ «КПІ» потрапили до третьої категорії – технічних вишів непрофільного напряму, де змагалися з представниками НТУ «ХПІ», ЗНТУ, ПолтНТУ ім. Ю. Кондратюка, ВНТУ. Серед студентів даної категорії I місце посів студент НТУУ «КПІ» Киричко Максим.

Для учасників олімпіади була проведена екскурсія до Хмельницької АЕС і влаштований показ спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, обладнання аварійних машин «Рівнегазу» та «Рівнеобленерго», реанімобіля обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, автомобілів групи піротехнічних робіт, пожежної допомоги, пересувної хіміко-радіологічної лабораторії, засобів індивідуального захисту, пристроїв для пошуку і знешкодження боєприпасів, зразків боєприпасів, вибухових пристроїв, спецодягу.

Більше фото можна знайти на офіційній сторінці НУВГП у Facebook: www.facebook.com/www.nuwm.edu.ua/

Навчальний рік 2017/2018

Всього навчається: 195
з них: 185 на бюджеті.
Отримують стипендію:89
з них підвищену: 7.

Дні відкритих дверей

З 26 по 30 березня проводитимуться дні відкритих дверей. Запрошуємо на екскурсію лабораторіями кафедри і всього факультету та семінар “Вступна кампанія 2018”.