УВАГА КОНКУРС!!

УВАГА КОНКУРС !

УВАГА КОНКУРС ! До уваги студентів кафедри АЕМС-ЕП ! Оголошується конкурс на найкращий новий логотип для сайту нашої кафедри.

Логотип повинен відповідати наступним вимогам:
1. Бути у формі фірмового щита НТУУ “КПІ”
Для прикладу – http://kitich.com/wp-content/uploads/kpilogo-main.png
2. Містити зображення електромеханічної системи (маніпулятор чи електродвигун).
3. Кольори оформлення – біло – синій, біло – зелений.
Термін проведення конкурсу до 1 грудня 2015 року. Переможця очікує бонус!
З будь-якими питаннями звертатись до Короля С.В.

UPD: з того часу й обрано новим логотипом нашої кафедри той, який ви можете бачити зліва зверху на домашній сторінці кафедри. За будь-якими поліпшеннями логотипу чи чогось ще – звертайтеся на кафедру до свого куратору.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Вітаємо абітурієнтів із закінченням вступної компанії! За результатами конкурсних відборів на кафедру поступили на навчання за кошти держбюджету 30 студентів на основі диплому про середню освіту, 20 студентів-прискоренників, а також 27 магістрів професіональної програми підготовки (+ 3 контрактника та 1 іноземець), 3 магістри наукової програми підготовки.