Роботодавці та інженери-електрики

Роботодавці шукають інженерів електриків. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ

За посиланням можна знайти потрібні кваліфікаційні вимоги для інженерів.

Перспективність навчання на нашій кафедрі підтверджена дослідженням порталу rabota.ua.

Серед інженерних спеціальностей найбільше потрібні інженери електрики – 29% всіх вакансій інженерних спеціальностей, див. діаграму.

Заробітні плати в вакансіях, на жаль, не тільки перевищують, але навіть відстають від побажань здобувачів. Тільки інженерам комп’ютерних систем роботодавці готові платити більше, ніж вказують в резюме претендентів. Можливо, така різниця пов’язана з тим, що більшість фахівців мають великий досвід, який високо оцінюють. У той час, як роботодавці готові брати і молодих фахівців, яких навчити, можливо, простіше, ніж переучувати.

Роботодавці шукають інженерів електриків. Кафедра АЕМС-Е КПІ

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.