Працевлаштування в АВВ!

Працевлаштування в АВВ !

Працевлаштування в АВВ! Кафедра АЕМС-ЕП.

20.06.14 о 14.00 ауд. 3-20
відбулася зустріч представників компанії АВВ зі студентами

випускниками факультету електроенерготехніки та автоматики з презентацією компанії та можливості подальшого працевлаштування.

Інформація з сайту компанії:

ABB встановлює новий курс на майбутнє

Група компаній АББ оголосила про фундаментальні заходи:

АББ зусередіть всі свої зусилля на роботі з ринком  цифрової промисловості за рахунок повної концентрації на розробці, виробництві та комерційному просування чотирьох стратегічних напрямків:E, RDA, IA, M.Для досягнення максимальної ефективності кожен із чотирьох напрямків отримає повну операційну, адміністративну та організаційну автономність та буде цілком  керуватисястратегічним  розвитком  та операційною  діяльністю. В той же час Група розширює свою  співпрацю  з давнм  корпоративним  партнером  – компанією  Hitachi, який отримає частку у 80,1% в капіталі нашого підрозділу«Енергетичні мережі»,та буде виконувати операційне управління створеним спільним  підприємством у 2020 році. Таким чином, на рівні замовника такі зміни призведуть до зростання конкурентоспроможності пропозицій АББ по кожному з чотирьох напрямк бізнесу, а також  в доповнення до існуючіх пропозицій АББ для Енергетичних мереж  відкриється доступ до повного портфелю  пропозицій Hitachiза рахунок співпраці зі спільним підприємством, яке буде зареєстровано шляхом  створення юридичної особи для ведення господарської діяльності. Про всі зміни в Статутних документах та реквізитах Вашого контрагента ми будемо заздалегідь інформувати Вас.

Навчальний рік 2017/2018

1 семестр / 2 семестр

Всього навчається: 195 / 187,
з них на бюджеті: 185 / 183.
Отримують стипендію: 89 / 92,
з них підвищену: 7 / 12.

Залікова сесія

17.12.18 - 08.01.19

Екзаменаційна сесія

14.01.19 - 27.01.19

Додаткова залікова сесія

21.01.19 - 26.01.19

Запрошуються на роботу інженери-електрики !

Фірма Галант Пол. Бажано мати досвід роботи, є випробувальний термін з навчанням. Вакансія менеджеру з продажу. Детальніше - за посиланням.