факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ПРО СТАБІЛІЗАЦІЮ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ПІДВІСУ МЕТОДОМ ПОСЛІДОВНОЇ КОРЕКЦІЇ

ПРО СТАБІЛІЗАЦІЮ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ПІДВІСУ МЕТОДОМ ПОСЛІДОВНОЇ КОРЕКЦІЇ

ПРО СТАБІЛІЗАЦІЮ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ПІДВІСУ МЕТОДОМ ПОСЛІДОВНОЇ КОРЕКЦІЇ
Теряєв В.І., к.т.н., доц., Лабенський В.В., Колісник Р.В., магістранти

Послідовна корекція з підпорядкованим регулюванням координат широко використовується при побудові замкнених систем автоматичного керування.
Системи з послідовною корекцією вигідно відрізняються від інших систем автоматичного регулювання, особливо при складних структурах об’єкта регулювання, великому числі регульованих змінних і високих вимогах до якості регулювання. Прості та зручні для практики принципи розрахунку і налаштування контурів дозволяють навіть при значних погрішностях у визначенні динамічних параметрів об’єкта регулювання одержати цілком працездатну систему управління. Їх перевагою є також можливість обмеження будь-якої з регульованих змінних на заданому рівні.
У процесі синтезу та налаштування система автоматичного управління з послідовною корекцією розбивається на ряд контурів, кількість яких дорівнює числу регульованих змінних системи. Так, наприклад, в електроприводах постійного струму такими параметрами можуть бути: напруга перетворювача, струм якірного кола, момент, швидкість обертання валу електродвигуна, кутове або лінійне переміщення органів робочої машини тощо. Головною регульованою координатою СПР є величина, яка визначає ціль автоматичного регулювання. Для системи стабілізації швидкості такою величиною є швидкість, в системах позиціювання – кутове або лінійне переміщення тощо.

ПРО СТАБІЛІЗАЦІЮ ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ПІДВІСУ МЕТОДОМ ПОСЛІДОВНОЇ КОРЕКЦІЇ Теряєв В.І., к.т.н., доц., Лабенський В.В., Колісник Р.В., магістранти (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери