ЛАБОРАТОРНА УСТАНОВКА ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ШИРОТНО ІМПУЛЬСНОГО ПЕРЕТВОРЮВАЧА НАПРУГИ

ЛАБОРАТОРНА УСТАНОВКА ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ШИРОТНО ІМПУЛЬСНОГО ПЕРЕТВОРЮВАЧА НАПРУГИ Єрьоменко Є.І., магістрант, Димко С.С., асистент

Різні споживачі вимагають використання електричної енергії з нестандартними параметрами: частотою, регульованою напругою, іншим числом фаз. Для живлення деяких споживачів, які потребують регулювання підведеної до них напруги, використовуються широтно-імпульсні перетворювачі (ШІП) напруги. Вони перетворюють сталу за величиною постійну напругу в регульовану величину шляхом періодичного підключення навантаження до джерела живлення, тривалість якого можна змінювати за методом широтно-імпульсної модуляції (ШІМ). Актуальність даної роботи полягає у наданні студентам змоги отримати практичні навички у роботі з перетворювачем напруги, що працює на принципі ШІМ.

ЛАБОРАТОРНА УСТАНОВКА ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ШИРОТНО-ІМПУЛЬСНОГО ПЕРЕТВОРЮВАЧА НАПРУГИ Єрьоменко Є.І., магістрант, Димко С.С., асистент(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.