РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ТВЕРДОГО ТІЛА. ЧАСТИНА 2 – ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ЛАБОРАТОРНОЇ УСТАНОВКИ Сівак О.Ю., магістрант, Бойко В.М., студент, Король С.В., к.т.н., доц.

В першій частині роботи було визначено, що розрахунок коефіцієнту тепловіддачі аналітичним шляхом викликає значні складнощі і вимагає знання основних характеристик вентилятора. Тому розрахунок цього коефіцієнту необхідно виконати експериментальним методом.

РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ТВЕРДОГО ТІЛА. ЧАСТИНА 2 – ЕКСПЕ-РИМЕНТАЛЬНЕ ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ЛАБОРАТОРНОЇ УСТАНОВКИ Сівак О.Ю., магістрант, Бойко В.М., студент, Король С.В., к.т.н., доц. (pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення