Класичні закони керування координатами електромеханічних систем є компенсаційного типу, тому потребують точних значень параметрів об’єкту, відхилення від яких погіршує якість керування.

Постановка завдань дослідження. Метою роботи є підвищення якості керування швидкістю векторного асинхронного електроприводу шляхом синтезу регуляторів на основі концепції зворотних задач динаміки в поєднанні з мінімізацією локальних функціоналів миттєвих значень енергії руху, що забезпечує динамічну декомпозицію цієї взаємозв’язаної системи та надає їй якісно нових властивостей – слабкої чутливості до параметричних і координатних збурень.

СИСТЕМА ПРЯМОГО ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА НА ОСНОВІ МІНІМІЗАЦІЇ ЛОКАЛЬНИХ ФУНКЦІОНАЛІВ МИТТЄВИХ ЗНАЧЕНЬ ЕНЕРГІЙ РУХУ Островерхов М.Я., доц.; Бурик М.П., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.