Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Selective compensation of Three-phase current harmonics

Selective compensation of Three phase current harmonics

Selective compensation of Three phase current harmonics (2018) Technical Electrodynamics
Peresada, S., Kovbasa, S., Zaichenko, Y., Reshetnyk, V.

A new nonlinear algorithm for shunt active power filter current control is designed. Proposed solution provides asymptotic current tracking and, unlike existing solutions, does not require “high-gain” control. Such approach simplifies the practical implementation and increases the system noise immunity. Simulation results confirms theoretical findings and demonstrate the effectiveness of the proposed solution for shunt active power filters with selective harmonics compensation.

Peresada, S., Kovbasa, S., Zaichenko, Y., Reshetnyk, V. Selective compensation of Three-phase current harmonics (2018) Technical Electrodynamics, 2018 (4), pp. 102-105.

2020/2021 навчального року

і вступної кампанії 2021 року

Освітній процес з 1 вересня

За рішенням Адміністративної ради та Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній процес з 01 вересня 2021/22 навчального року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання розпочнеться:
- для усіх курсів, крім першого курсу бакалаврів – в змішаному режимі навчання, який передбачає поєднання очного та дистанційного режимів навчання з дотриманням рекомендацій Міністерства освіти і науки України;
- для першого курсу бакалаврів – в дистанційному режимі навчання з 01 вересня 2021 року з переведенням у змішаний режим з наступного дня після заселення кожного факультету/інституту в гуртожитки.
У розкладі занять буде внесено додаткову інформацію щодо форми проведення занять (очна, дистанційна), а рішення про обраний режим навчання буде переглядатися кожного місяця не пізніше 20 числа.

Останні оголошення

Центр міжнародної освіти