Система векторного керування МПЖ станції оборотного водопостачання

Контролер з програмним забезпеченням, що реалізує алгоритми векторного керування машиною подвійного живлення (МПЖ) у двигунному режимі, впроваджені на станції оборотного водопостачання. Функціональна схема електроприводу на основі МПЖ показана на Рис. 1 – система векторного керування МПЖ водопостачання.

Потужність МПЖ – 750 кВт.
Напруга статора – 6 кВ.
Напруга ротора – 380 В.

Зовнішній вигляд насосної установки та перетворювача в колі ротора показані на Рис. 2.

func_schem_ep_nasosa

Рис.1. Функціональна схема електроприводу насоса на основі МПЖ РАД-750

vid_shafa_controller                                         vid_controller_zoom

peretvoryvach_v_koli_rotora
Рис. 2. Перетворювач в колі ротора і насосна установка на основі МПЖ РАД-750

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням), та у зв‘язку з продовженням карантину в Україні до 31 грудня дистанційний формат навчання для студентів також продовжується до 31 грудня. Про це під час засідання ректорату 19 жовтня повідомив перший проректор Юрій Якименко.

Останні оголошення