Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Початок нового стажування у THM

Цього року від нашого факультету 4-ро магістрів 5-го курсу та магістри 6-го курсу приїхали до THM, University of Applied Sciences of Mittelhessen, Німеччина.
П’ятеро з них – студенти кафедри АЕМС-ЕП та студенти кафедри АЕ.
Початок нового стажування у THM – з 07.10.2019, оскільки саме тоді починається осінній навчальний семестр в Німеччині.

Студенти 5-го курсу проходитимуть підготовку за програмою подвійного диплому з THM,  що складається з проходження теоретичних курсів, екзаменів, а також з проекту, який необхідно підготувати до кінця мобільності (аналог курсового проекту, проте виконується абсолютно самостійно).

Студенти 6-го курсу займатимуться науковим стажуванням, що в більшій мірі полягає у дослідженні конкретних систем в рамках підготовки магістерської дисертації.

Інформація буде оновлюватися за мірою поступлення.

Хай щастить студентам у подальшому навчанні та наукових дослідженнях!

photo5233670293493492789

Студенти ФЕА, що поїхали до THM восени 2019 року

По результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года

Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления

Центр международного образования