факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Наукове стажування в університеті Ворика

Наукове стажування в Університеті Ворика Олексія Зінченка

Мене звати Олексій Зінченко, я студент п’ятого курсу групи ЕП-91мн, і на початку навчального року поїхав за програмою Erasmus+ на стажування до Університету Ворика, що знаходиться у Великій Британії, місто Ковентрі, неподалік від Бірмінгема. Стажування в Університеті Ворика Олексія Зінченка

IMG_20190901_161555

Стратфорд, де народився Шекспір

Найбільше вразило одразу по прибуттю те, як сумлінно люди виконують правила та наскільки розвинена і пристосована для всіх груп населення інфраструктура в країні.

Університет вразив з перших хвилин перебування в ньому. Майже всі ключі електронні, двері зачиняються і відчиняються автоматично. Лабораторія, в якій довелося працювати, відмежована від робочих комп’ютерів, обладнання для роботи майже все зібрано аспірантами, що в тій лабораторії і працюють.

IMG_20190821_142405

Факультет, де ми проходимо стажування

Кампус університету чистий. Гуртожитки в кампусі університету інакші, ніж в Україні. Кімнати для студентів індивідуальні, а кухня і туалети спільні. Для студентів і простих людей на території кампуса нещодавно був побудований новий спортивний комплекс, куди я ходив на плавання (можна в будь-який час і скільки є бажання). В усіх будівлях університету присутнє бездротове підключення до інтернету. Зупинка автобусів є в самому кампусі. Хоча університет знаходиться дещо навіддалі від міста Ковентрі, зовсім не складно діставатися куди треба.

IMG_20190824_123809

Музей транспорту в Ковентрі

Протягом стажування працюємо з експериментальною установкою для дослідження електромеханічних систем на основі синхронного двигуна з постійними магнітами. Під час цього довелося ознайомитися з промисловими пристроями для симуляції цифрових систем керування такими як dSPACE та OPAL-RL. Для цих пристроїв можна розробляти керуючі програми в середовищі MATLAB Simulink.

У вихідні дні зазвичай був вільний розклад, тож часто можна було поїхати в околишні міста на екскурсії. Під час поїздок відвідали неймовірно великий музей транспорту Англії в Ковентрі та замок Кенілворт, що розташований в місті Кенілворт. Здивувало також, що безкоштовний досту до Wi-Fi є і на вулицях деяких міст та в автобусах.

IMG_20190831_141345

Головна вулиця міста Лемінгтон Спа

На додачу прикріплюю фото зі стажування.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления