факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Семінар-воркшоп у THM

Воркшоп у THM, 2019

Воркшоп у THM – чергова зустріч представників нашої кафедри та кафедри автоматизації енергосистем з викладачами та професорами Університету прикладних наук Гессена (THM), Німеччина та представників промисловості з таких компаній як IPG, BE-Power, Zimmer та ін.

Щорічний воркшоп “Передові методи керування в електроенергетиці та електроприводі” (‘Advanced control in Power Systems and Drives’) пройшов 24 вересня 2019 року. На ньому виступив аспірант кафедри АЕМС-ЕП Ніконенко Є.О., а також к.т.н. ст. викл. Нестерко А.Б. (кафедра автоматизації енергосистем) та науковці Німеччини, Італії, Росії, Аргентини та ін.

Представлена доповідь аспіранта Ніконенка Є.О. – “Керування гібридними джерелами живлення для електричних транспортних засобів” (‘Control of hybrid energy storage systems for electgric vehicles’) авторів проф. Пересади С.М. і асп. Ніконенка Є.О. У доповіді розкрито розвиток гібридних джерел живлення на основі акумуляторів та суперконденсаторів призначених для подовження робочого циклу роботи акумуляторів.

ok photo5210750956432632888

Аспірант Ніконенко Є.О. під час доповіді

Також провелися перемовини щодо налагодження програми подвійного диплому: цього року четверо студентів 5-го курсу відправилися у THM на навчальний семестр, та 1 студент 6-го курсу проводить експериментальні дослідження у THM за темою магістерської дисертації.

ок photo5213073760645655435

Організатор воркшопу та учасники з КПІ (зліва-направо): д.т.н. проф. Кузнецов О. (THM), асп. Ніконенко Є.О., к.т.н. доц. Ковбаса С.М., д.т.н. проф. Пересада С.М. (кафедра АЕМС-ЕП), к.т.н. ст. викл. Нестерко А.Ю., к.т.н. ст. викл. Труніна А.О., д.т.н. проф. Яндульський О. С. (кафедра АЕ)

Програма виступів конференції буде прикріплена пізніше.

Інші фотокартки з конференції та екскурсії на завод компанії Zimmer представлені далі.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления