факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Зустріч з представниками ABB

Візит представників компанії ABB

21.11.2018 відбулася зустріч представників компанії ABB з кафедрою АЕМС-ЕП, в ході якої випускник кафедри Райчук О. І. провів семінар для студентів щодо оновленої лінійки  електроприводів для промислових застосуваннь серій ACS580, ACS880 та ін, які виводить на ринок компанія ABB. Зокрема, розповів про оновлення елементної бази, що використовується на нових приладах, про різні типи виконання: для загальнопромислових механізмів, водопостачання турбомеханізмів та кліматичних систем.

Слід за значити, що компанія АВВ за значного сприяння Райчука О. І. зробила значний внесок в створення “науково-технічного центру ABB” (Лабораторія електроприводу та засобів автоматизації компанії АВВ) розміщеного на нашій кафедрі.

Співпраця між компанією ABB і кафедрою АЕМС та ЕП продовжується і до цього часу. Сьогодні представники компанії передали останню розробку компанії у сфері пристроїв плавного пуску машин змінного струму.

Дане обладння буде використовуватись в навчальному процессі під час виконання лабораторних робіт.

Презентацію виступу можна буде подивитися на сайті (інформація оброблюється).

Далі представлені фотокартки

Візит представників компанії ABB. Кафедра АЕМС-ЕП КПІ Сікорського

Відео виступу можна переглянути тут або на нашому каналі в Youtube.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Внимание

Все формы обучения в КПИ им. Игоря Сикорского переводятся на дистанционное обучение с 12.03.2020 по 03.04.2020. Образовательный процесс реализовывается с использование электронных кабинетов "Электронный кампус" и других средств связи.
Все массовые мероприятия в этот период на территории университета запрещены.
Не болейте, берегите себя.

Очные консультации во время карантина.

В соответствии с приказом КМУ № 211 посещение учебных заведений их соискателями запрещено, поэтому все вопросы решаются в дистанционном режиме.
В случае возникновения критических вопросов касательно учебного процесса, которые невозможно решить дистанционно, необходимо записаться на консультацию с 10.00 по 13.00 через Telegram либо по телефону
Решетник Виктор Сергеевич.

Дистанционные консультации доступны со всеми преподавателями с 9.00 по 17.00 через интернет. Контакты преподавателей можно узнать у старост групп.