факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Інформація для інозмених вступників

Інформація для інозмених вступників

Інформація для інозмених вступників. Умови прийому та навчання для іноземних громадян представлені на сайті Центру міжнародної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: http://istudent.kpi.ua

Іноземні громадяни приймаються в Університет незалежно від статі, раси, мови або віросповідання. Вони мають усі права відповідно до українського законодавства нарівні із громадянами України, безкоштовно користуються бібліотекою Університету, спортивним комплексом і інвентарем. Студенти розміщуються в університетських гуртожитках, університетське містечко компактно розташоване поруч з Університетом у центральному районі столиці України – Києві.

Тривалість навчання:

  • підготовче відділення – 1 рік;
  • бакалавр – 4 роки;
  • магістр – (1.5) 2 роки після програми бакалавра;
  • кандидат наук (доктор філософії) – до 4 років (при наявності диплома магістра);
  • доктор наук – від 3 років (при наявності диплома кандидата наук).

Іноземні громадяни, що закінчили підготовче відділення в КПІ ім. Ігоря Сікорського або в інших вищих навчальних закладах України і бажають навчатися за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньою програмою підготовки (спеціалізацією) «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність», можуть безпосередньо звертатися в деканат факультету до заступника декана по роботі з іноземцями (корпус 20, кімната 215) або на кафедру автоматизації електромеханічних систем та електроприводу (корпус 20, кімната 411) з метою оформлення контракту або одержання додаткової інформації про умови навчання і спеціальність.

Контактні дані з питань вступу

кафедри: (095) 070-20-75(096) 417-55-14, epa at kpi.ua

факультету: (+38099) 030-96-63, peretyatko.julia at gmail.com

Зареєструватись на перший курс

Для навчання іноземних громадян, які мають середню освіту і не закінчували підготовчих відділень, вони мають пройти вступну співбесіду.

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери