Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Інформація для інозмених вступників

Інформація для інозмених вступників

Інформація для інозмених вступників. Умови прийому та навчання для іноземних громадян представлені на сайті Центру міжнародної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: http://istudent.kpi.ua

Іноземні громадяни приймаються в Університет незалежно від статі, раси, мови або віросповідання. Вони мають усі права відповідно до українського законодавства нарівні із громадянами України, безкоштовно користуються бібліотекою Університету, спортивним комплексом і інвентарем. Студенти розміщуються в університетських гуртожитках, університетське містечко компактно розташоване поруч з Університетом у центральному районі столиці України – Києві.

Тривалість навчання:

 • підготовче відділення – 1 рік;
 • бакалавр – 4 роки;
 • магістр – (1.5) 2 роки після програми бакалавра;
 • кандидат наук (доктор філософії) – до 4 років (при наявності диплома магістра);
 • доктор наук – від 3 років (при наявності диплома кандидата наук).

Іноземні громадяни, що закінчили підготовче відділення в КПІ ім. Ігоря Сікорського або в інших вищих навчальних закладах України і бажають навчатися за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньою програмою підготовки (спеціалізацією) «Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність», можуть безпосередньо звертатися в деканат факультету до заступника декана по роботі з іноземцями (корпус 20, кімната 215) або на кафедру автоматизації електромеханічних систем та електроприводу (корпус 20, кімната 411) з метою оформлення контракту або одержання додаткової інформації про умови навчання і спеціальність.

Контактні дані з питань вступу

кафедри: (095) 070-20-75(096) 417-55-14, epa at kpi.ua

факультету: (+38099) 030-96-63, peretyatko.julia at gmail.com

Зареєструватись на перший курс

Для навчання іноземних громадян, які мають середню освіту і не закінчували підготовчих відділень, вони мають пройти вступну співбесіду.

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2020/2021 навчального року

і вступної кампанії 2021 року


Всього навчається: 178,
з них на бюджеті: 175.

ОголошенняОсвітній процес до кінця 1 семестру

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації, внесено зміни до Наказу по університету №НУ/222/2021 від 22.10.2021 "Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19", а саме:

 • всі форми навчання з 25.10.2021 до 31.12.2021 в КПІ ім. Ігоря Сікорського перевести в дистанційний режим (для здобувачів вищої освіти, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації, підготовчого відділення і довузівської підготовки);
 • термін впровадження дистанційного режиму навчання, передбаченого цими наказами, може переглядатись та змінюватись один раз на місяць не менш ніж за 10 календарних днів до набуття чинності таких змін.


 • Останні оголошення

  Партнери

  Центр міжнародної освіти