факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Партнер кафедри

Компанія DTEK

DTEK — стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор DTEK — Максим Тімченко.  За підтримкою цієї компанії впроваджено стенд для дослідження силового активного фільтру в лабораторії цифрових сигнальних процесорів та мікроконтролерів, к. 406-20 (4-5 фотокартки). На його основі проводиться комплексе дослідження методів покращення якості електроенергії, зокрема: поліпшення коефіцієнту гармонік, збільшення коефіцієнту потужності та компенсація реактивної потужності в мережі.

DTEK - компанія-партнер кафедри АЕМС-ЕП КПІПідприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля та природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло й електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги.

Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямів бізнесу здійснюють операційні компанії.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля — 27,7 млн тонн, видобуток природного газу — 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії — 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год забезпечили станції відновлюваної енергетики; передавання електроенергії мережами — 43,2 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов. Додаткова інформація: https://dtek.com/ua/

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств DTEK, й отримати докладний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/uk/

Далі наведено декілька пунктів з річного звіту за 2017 р. Детальніше тут.

Группа ДТЭК развивает бизнес в энергетической отрасли. Предприятия Группы ДТЭК ведут добычу угля и природного газа, производят электроэнергию на станциях тепловой и возобновляемой энергетики, передают и поставляют тепло- и электроэнергию конечным потребителям, оказывают энергосервисные услуги. В каждом направлении бизнеса производственные предприятия объединены в операционные холдинги, в которых созданы компании, управляющие повседневной деятельностью.

Корпоративный центр DTEK B.V. осуществляет долгосрочное планирование и управление всем бизнесом. Операционные холдинги являются центром отраслевой экспертизы и фокусируются на операционной деятельности. Такая структура управления позволяет эффективно развивать каждое направление бизнеса и способствует росту инвестиционной привлекательности. DTEK B.V. является собственником всех операционных холдингов.

ДТЭК Энерго осуществляет управление шахтами, которые добывают энергетический и коксующийся угли марки «Г». Уголь обогащается на собственных и сторонних ЦОФ. Основные потребители угольной продукции — тепловые электростанции Украины. В производстве электроэнергии и тепла компания управляет девятью тепловыми электростанциями и двумя теплоэлектроцентралями. ТЭС и ТЭЦ обеспечивают теплом города, в которых расположены. При этом сети теплопроводов находятся преимущественно в коммунальной собственности. Вся вырабатываемая электроэнергия поставляется в Объединенную энергосистему (ОЭС) Украины и одновременно продается в Оптовый рынок. С европейской энергосистемой ENTSO-E синхронизирована ДТЭК Бурштынская ТЭС, которая выделена в энергоостров. Таким образом, ДТЭК Западэнерго успешно работает в украинской и европейской энергосистемах.

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери