факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Лабораторія 007

Лабораторія систем автоматичного керування електроприводами

Лабораторія систем автоматичного керування електроприводами дозволяє вивчати методи керування вихідних координат електромеханічних систем.

В цій лабораторії проводяться роботи з дисциплін «Керування електроприводами» та «Системи керування електроприводів».

  1. Дослідження асинхронного електроприводу з частотним перетворювачем на основі широтно – імпульсної модуляції фірми “Mitsubishi”
  2. Дослідження статичних і динамічних характеристик системи керування швидкістю двигуна постійного струму з незалежним збудженням за структурою з підсумовуючим підсилювачем.
  3. Дослідження системи керування електроприводом змінного струму на базі перетворювача частоти ACS150 фірми ABB.
  4. Експериментальне дослідження статичних та динамічних характеристик системи регулювання швидкості з підпорядкованим налаштуванням координат двигуна постійного струму незалежного збудження.
  5. Дослідження динамічних режимів релейно-контакторної схеми автоматичного керування електродвигуном постійного струму з незалежним збудженням.
  6. Дослідження статичних і динамічних характеристик системи керування швидкістю двигуна постійного струму з незалежним збудженням за структурою з підсумовуючим підсилювачем

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери