ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Лабораторія 007

Лабораторія систем автоматичного керування електроприводами

Лабораторія систем автоматичного керування електроприводами дозволяє вивчати методи керування вихідних координат електромеханічних систем.

В цій лабораторії проводяться роботи з дисциплін «Керування електроприводами» та «Системи керування електроприводів».

  1. Дослідження асинхронного електроприводу з частотним перетворювачем на основі широтно – імпульсної модуляції фірми “Mitsubishi”
  2. Дослідження статичних і динамічних характеристик системи керування швидкістю двигуна постійного струму з незалежним збудженням за структурою з підсумовуючим підсилювачем.
  3. Дослідження системи керування електроприводом змінного струму на базі перетворювача частоти ACS150 фірми ABB.
  4. Експериментальне дослідження статичних та динамічних характеристик системи регулювання швидкості з підпорядкованим налаштуванням координат двигуна постійного струму незалежного збудження.
  5. Дослідження динамічних режимів релейно-контакторної схеми автоматичного керування електродвигуном постійного струму з незалежним збудженням.
  6. Дослідження статичних і динамічних характеристик системи керування швидкістю двигуна постійного струму з незалежним збудженням за структурою з підсумовуючим підсилювачем

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

ОголошенняОсвітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти