факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Антонюк Павло Дмитрович

Антонюк Павло Дмитрович

Антонюк Павло Дмитрович випускник кафедри АЕМС-ЕП

Антонюк Павло Дмитрович – директор, голова правління ЗАТ “ГІПРОцивільпромбуд”.

Освіта:

Київський Політехнічний інститут – спеціальність «інженер-електротехнік».

Професійна діяльність:

Народився 6 травня 1950 року, в с. Ліпини Волинської області. В 1973 році закінчив Київський політехнічний інститут та прийшов на роботу в проектний інститут “ГІПРОцивільпромбуд”. Пройшов шлях від інженера до директора – посада, яку він обіймає з 1987 року. Вже під його ефективним керівництвом в 1994 році інститут став закритим акціонерним товариством “ГІПРОцивільпромбуд”, а колектив інституту – згуртованою командою фахівців сучасних технологій у проектуванні. Голова правління АТ (1994), генеральний директор Української Асоціації проектних інститутів “Цивільпромбуд” (1998), Дійсний член Академії Будівництва України (1995), член Президії науково-технічної Спілки будівельників України.

За роки плідної роботи накопичив багатий досвід у галузі будівництва, проектування та управління. Співавтор багатьох проектів в галузі промислового та цивільного будівництва, таких як промвузол “Оболонь” Головкиївміськбуду в Києві (завод ДБК-4, ДОК-6, ЗБК-5); серія житлових будинків АПВС (К-134, ЧН-94); реконструкція та капітальний ремонт Національного Палацу “Україна” і Банківської Академії НБУ України; розробка прогресивних технологій виробництва ніздрюватих бетонів та сухих сумішей. Має два авторських свідоцтва в галузі виробництва залізобетону, автор багатьох публікацій із проблем капітального будівництва і проектування, впровадження прогресивних технологій та нових методів господарювання.

За значний вклад в розвиток народного господарства України нагороджений державними та громадськими нагородами і відзнаками:, звання “Заслужений будівельник України”, орден “Знак пошани”, медаль Міжнародної Кадрової Академії “За ефективне керівництво”, орден “За заслуги” III ступеня, орден “За заслуги” II ступеня.

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери