Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Антонюк Павло Дмитрович

Антонюк Павло Дмитрович

Антонюк Павло Дмитрович випускник кафедри АЕМС-ЕП

Антонюк Павло Дмитрович – директор, голова правління ЗАТ “ГІПРОцивільпромбуд”.

Освіта:

Київський Політехнічний інститут – спеціальність «інженер-електротехнік».

Професійна діяльність:

Народився 6 травня 1950 року, в с. Ліпини Волинської області. В 1973 році закінчив Київський політехнічний інститут та прийшов на роботу в проектний інститут “ГІПРОцивільпромбуд”. Пройшов шлях від інженера до директора – посада, яку він обіймає з 1987 року. Вже під його ефективним керівництвом в 1994 році інститут став закритим акціонерним товариством “ГІПРОцивільпромбуд”, а колектив інституту – згуртованою командою фахівців сучасних технологій у проектуванні. Голова правління АТ (1994), генеральний директор Української Асоціації проектних інститутів “Цивільпромбуд” (1998), Дійсний член Академії Будівництва України (1995), член Президії науково-технічної Спілки будівельників України.

За роки плідної роботи накопичив багатий досвід у галузі будівництва, проектування та управління. Співавтор багатьох проектів в галузі промислового та цивільного будівництва, таких як промвузол “Оболонь” Головкиївміськбуду в Києві (завод ДБК-4, ДОК-6, ЗБК-5); серія житлових будинків АПВС (К-134, ЧН-94); реконструкція та капітальний ремонт Національного Палацу “Україна” і Банківської Академії НБУ України; розробка прогресивних технологій виробництва ніздрюватих бетонів та сухих сумішей. Має два авторських свідоцтва в галузі виробництва залізобетону, автор багатьох публікацій із проблем капітального будівництва і проектування, впровадження прогресивних технологій та нових методів господарювання.

За значний вклад в розвиток народного господарства України нагороджений державними та громадськими нагородами і відзнаками:, звання “Заслужений будівельник України”, орден “Знак пошани”, медаль Міжнародної Кадрової Академії “За ефективне керівництво”, орден “За заслуги” III ступеня, орден “За заслуги” II ступеня.

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2020/2021 навчального року

і вступної кампанії 2021 року


Всього навчається: 178,
з них на бюджеті: 175.

ОголошенняОсвітній процес до кінця 1 семестру

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації, внесено зміни до Наказу по університету №НУ/222/2021 від 22.10.2021 "Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19", а саме:

  • всі форми навчання з 25.10.2021 до 31.12.2021 в КПІ ім. Ігоря Сікорського перевести в дистанційний режим (для здобувачів вищої освіти, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації, підготовчого відділення і довузівської підготовки);
  • термін впровадження дистанційного режиму навчання, передбаченого цими наказами, може переглядатись та змінюватись один раз на місяць не менш ніж за 10 календарних днів до набуття чинності таких змін.


  • Останні оголошення

    Партнери

    Центр міжнародної освіти