факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Інформація про освітню програму

Про освітню програму “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”

Про освітню програму кафедри АЕМС-ЕП.

Шановні абітурієнти

Кафедра “Автоматизації електромеханічних систем та електроприводу” (АЕМС-ЕП) факультету електроенерготехніки та автоматики (ФЕА) Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” запрошує Вас до лав своїх студентів!

Кафедра має найвищий ІV рівень акредитації та готує фахівців широкого профілю для розробки, дослідження, проектування та експлуатації електромеханічних систем автоматизації та електроприводу, які широко застосовуються в більшості сфер діяльності людини: промисловість, електромобілі та транспорт, будівництво, комунальне господарство, військова та авіакосмічна техніка тощо.

Кафедра має ліцензію для набору на бакалаврат – 65 і в магістратуру – 70 студентів на денну та заочну форми навчання за держбюджетні кошти, а також кошти юридичних і фізичних осіб.

Кафедра готує бакалаврів за 3 роки 9 місяців на базі повної середньої освіти і за 2 роки 9 місяців на базі диплому молодшого спеціаліста, магістрів за 1 рік 4 місяці по освітньо-професійній та за 1 рік 9 місяців по освітньо-науковій програмах підготовки, а також докторів філософії  до 4 років.

На кафедрі працює 4 доктори технічних наук та 11 – кандидатів технічних наук.

Поширення комп’ютерної і мікропроцесорної техніки, цифрових мереж, технології Industry 4.0 та IoT в електромеханічних системах автоматизації, електроприводі та електромобілях, їхня різноманітна сфера застосувань вимагає ґрунтовної підготовки фахівців широкого профілю в галузі:

  • електроприводу та мехатроніки;
  • автоматизованих систем керування;
  • промислових комп’ютерних технологій та програмування;
  • автоматизації технічних систем та робототехнічних комплексів;
  • електромобілів та іншого електротранспорту.

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність” – одна з найбільш конкурентоспроможних та перспективних в технічних вищих навчальних закладах. Основні переваги нашої освітньої програми:

1. Диплом європейського зразка, програма подвійного диплому (Університет прикладних наук, м. Гіссен, Німеччина), безкоштовне стажування з отриманням стипендії по програмі Erasmus+ (Магдебурзький технічний університет ім. Отто фон Ґеріке, Німеччина; Ноттінгемський університет та університет Уорвіка, Велика
Британія; Міланська політехніка, Італія; університет Сержи-Понтуаз, Франція).

2. Сфера діяльності, працевлаштування:

   по-перше, широкий профіль підготовки в галузі електроніки, керування, електроприводу та комп’ютерних технологій забезпечують високу кваліфікацію та високу оплату праці наших фахівців;

   по-друге, більше 60% всієї електричної енергії світу споживається електроприводами різних механізмів в усіх сферах людської діяльності, що обумовлює стабільний попит та дефіцит випускників нашої кафедри.

3. Рівень підготовки відповідає європейському, базується на сучасній лабораторно-дослідницькій базі та високій кваліфікації викладачів. Кафедра має один з найвищих індекс цитувань наукових публікацій серед кафедр технічного напрямку в Україні.

Студенти старших курсів за власним бажанням можуть отримати другу вищу економічну  та військову освіту.

Всім іногороднім студентам надаються місця в гуртожитку № 18 блочного типу.

З повагою, завідувач кафедри, д.т.н., професор
Пересада Сергій Михайлович

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери