9. Наукові досягнення науково-педагогічних 2018 р.

Наукові досягнення науково-педагогічних 2018 р.

9. Наукові досягнення науково-педагогічних 2018 р. і наукових працівників. Відзначення державними, академічними, закордонними преміями, дипломами, іншими нагородами. Обов’язково ПІБ-не скорочувати, посада, вчене звання, нагорода, № постанови, указу, наказу та за що отримана).

Показники деяких викладачів кафедри в базі Scopus:

П. І. Б.

українською

П. І. Б. англійською, використане для запиту Документів Цитувань Індекс Хірша
1 Пересада Сергій Михайлович S. Peresada 73 2162 19
2 Шаповал Іван Андрійович I. Shapoval 29 67 4
3 Приймак Богдан Іванович B. Pryymak 10 60 4
4 Ковбаса Сергій Миколайович S. Kovbasa 26 34 3
5 Печеник Микола Валентинович N. Pechenik 10 5 1
6 Толочко Ольга Іванівна O. Tolochko 12 4 1
7 Желінський М. М. M. Zhelinskyi 5 6 1
8 Зайченко Ю. М. Y. Zaichenko 5 2 1
9 Король Сергій Вікторович S. Korol 4 4 1
10 Пушкар Микола Васильович M. Pushkar 4 4 1
11 Бур’ян Сергій Олександрович S. Burjan 4 1 1
12 Бовкунович Віталій Сергійович V. Bovkunovych 3 1 1

Отримано чотири дипломи першого та два дипломи другого ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2017/2018 н. р. з галузі «Електротехніка та електромеханіка» у м. Кам’янське:

1. Бурмельов О.О., Калугін Д.В. «Енергооптимальне керування машинами змінного струму при використанні стратегії максимальний момент на ампер (MTPA)», керівник професор Толочко О. І., дипломи першого ступеня.
  2. Ніконенко Є. О., Рандюк А. А. «Розробка та дослідження нового алгоритму керування DC-DC перетворювачем напруги для гібридних джерел живлення електричних транспортних засобів», керівник професор Пересада С. М., дипломи першого ступеня.
  3. Геращенко І. М., Титаренко А. С., «Дослідження роботи оцінювача коефіцієнта корисної дії насосної установки в статичних та динамічних режимах», науковий керівник доц, Бур’ян С. О., дипломи другого ступеня.